Műhelykonferencia – 2013, Pécs

2013. április 30.
A Magyar Pszichoanalitikus Egyesület megalakulásának 100., Ferenczi Sándor születésének 140. és halálának 80. évfordulója alkalmából tartott konferencia.

A PTE BTK Pszichológiai Doktori Iskolája Elméleti Pszichoanalízis Programja – a Dinamikus Rövidterápiás Egyesület és Alkotóműhely (DREAM) és az Imágó Egyesület együttműködésével – PhD műhelykonferenciát tartott SZABADSÁG ÉS FANTÁZIA FERENCZI ÉS A TERÁPIÁS KAPCSOLAT címmel. A konferenciára a Magyar Pszichoanalitikus Egyesület megalakulásának 100., Ferenczi Sándor születésének 140. és halálának 80. évfordulója alkalmából került sor.

Időpont: 2013. május 9. 10.00

Helyszín: Bizalom Magán Pszichoterápiás Központ, Pécs, Ferencesek utcája 8. (kék kapualj, a kapucsengőn „Pszichoterápia” felirat)

Részletes program letölthető innen